چگونه طراح داخلی مناسب پیدا کنید

بازگشت به وبلاگ
چگونه طراح داخلی مناسب پیدا کنید

خانه شما سبک شخصی­تان را منعکس می کند که ساعات زیادی از شبانه روز را در آن می گذرانید، که بدون صرف هزینه زیاد می بایست در آن احساس راحتی کنید. مثل هر چیز مهم (مثل خرید خانه یا ماشین)، پیدا کردن خدمات طراحی داخلی مناسب برای طراحی دکوراسیون منزل ایرانی نیاز به تحقیق و جستجو دارد. تیم رایاکو خوش شانس است که افتخار همکاری با طراحان برجسته سراسر کشور را دارد، از این جهت راهنمای مفید زیر را تهیه کردیم تا به شما در پیدا کردن طراح داخلی متناسب با سبک و بودجه، کمک کنیم.

بررسی و انتخاب طراح داخلی مناسب

برای انتخاب طراح مناسب میبایست نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید به خروجی مد نظر خود دست یابید که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

الهام بخش باشید

این روزها از جاهای مختلفی می توان به طراحی الهام بخش رسید، آن ها شما را به طراحان داخلی برای خلق فضایی الهام بخش وصل می کنند. به عنوان مثال، Elle Decor یک راهنمای فوق العاده (LookBook) دارد که می توانید طراح داخلی بر حسب نوع اتاق و سبک، پیدا کنید. سایر مجلات آنلاین از جمله  Freshome, Apartment Therapy و Country Living  به شما کمک می کنند تا به پیشگامان با استعداد عرصه طراحی داخلی دسترسی پیدا کنید.

دکوراسیون خود را الهام بخش کنید

پیشنهادات بصری را مقایسه کنید

طراحی یک مقوله بصری (دیداری) است. برای پیدا کردن طراح داخلی خوب، بهتر است چندین پیشنهاد بصری را از قبل ببینید و مقایسه کنید. اگر چندین پیشنهاد از طراحان مختلفی داشته باشید، تصمیم گیری برایتان راحت تر می شود و زمان شما برای جستجوی طرح های مختلف از نقطه صفر، گرفته نخواهد شد.

Rayacoo نمونه ای فوق العاده از خدمات طراحی داخلی نوآورانه محسوب می شود. طراحان برتر داخلی چندین طرح با قیمت مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند و طراحان نیز با مشتریانی کار می کنند که منطبق با سبک و سیاق آن ها هستند، قطعاً این یک شرایط برد-برد محسوب می شود.

پیشنهادات بصری را مقایسه کنید

قیمت ها را بررسی کنید

قیمت و هزینه های طراح را بررسی کنید.. داشتن یک قیمت مشخص کمک می کند تا انتظارات خود را متناسب با آن تعیین کنید و در بلند مدت در پول خود صرفه جویی خواهید داشت. بسته های همراه خدمات طراحی اغلب بهترین نتیجه را به ارمغان می آورند، زیرا طراح می تواند تمام اِلمان هایی که بر اساس نیاز مشتریان در طرح نهایی وجود دارد را تولید کند. نرخ ثابت در قیاس با نرخ متغیر در بودجه بندی هزینه های پروژه کمک شایان توجهی به شما خواهد کرد.

بررسی قیمت کارهای طراحان

نمونه کارهای طراح را مقایسه کنید

Houzz یکی از بهترین ابزارهای جستجوی طراحی داخلی محسوب می شود. این منبع آنلاین طراحی داخلی بروی دکوراسیون و طراحی خانه، طراحی نما و معماری تمرکز می کند. افراد در اینجا نمونه کارهای حرفه ای را مشاهده می کنند و می توانند الهام بخش ترین تصاویر را برای پروژه خود انتخاب کنند.

می توانید جستجوی خود را بر اساس نوع پروژه و مکان محدود کنید. همچنین می توانید انوع پروژه های انجام شده توسط طراح و بودجه مربوط به آن را بیابید تا به یک طراح مقرون به صرفه و مناسب با نیازهای خود برسید.

نمونه کارهای طراحان را مقایسه کنید

بیشتر بخوانید: رنگ نمای خارجی ساختمان

نظرات مشتریان در مورد طراح را بررسی کنید

نکته آخر و مهم اهمیت تحقیق و بررسی شماست. در وبسایت های طراحی داخلی بخشی وجود دارد که نظرات و بازخوردهای مشتریان در آنجا قید شده است. به آنجا مراجعه کنید تا از نظرات دیگران جویا شوید.

اگر نسبت به طرح مورد نظر اطمینان ندارید، شاید گزینه مناسبی برای شما نباشد. درحالیکه بررسی فوق العاده خواهد بود، اما مراجعه حضوری ایده بهتری است چون همه چیز را عیناً مشاهده خواهید کرد. باید مطمئن شوید که با فرد حرفه ای در ارتباط هستید.

توصیه می کنیم بررسی کنید آیا طراح داخلی مورد نظر شما تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در محل زندگی شما را دارد.

یافتن یک طراح داخلی فرآیند پراسترس و خسته کننده ای نیست. از نکات این راهنما استفاده کنید تا طراح داخلی مناسب و خوبی پیدا کنید و رویاهایی که شایستگی­اش را دارید به واقعیت تبدیل کنید.

نظرات مشتریان در مورد طراح را بررسی کنید

منبع: decorilla

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ